Tartu Taksopark

Tartu Taksopargis teenindatakse kõiki kliente ühtse hinnakirja alusel ning arvestuste aluseks on taksomeetri printerist trükitud kviitung. Lepinguliste klientide soodustused ja allahindluse määr transporditeenuse üldmaksumuse arvest lepitakse kokku ning fikseeritakse teeninduslepingusse. Peale teeninduslepingu sõlmimist väljastatakse Tellijale tsekiraamatud (igas tsekiraamatus on 30 isekopeeruvat tsekki).


Tartu Taksopargis käivitab taksojuht Tartu linnas taksomeetri kliendiga sõidu alustamisel.

Maakonda tellimisel käivitab taksojuht taksomeetri Tartu linna piiril. Kui klient soovib maakonnast Tartu linna tagasi sõita, nullitakse taksomeeter kliendi autosse istumisel ning käivitatakse uuesti. Tasuda tuleb ühe reisi eest. Kui klient soovib sõita mingisse kolmandasse punkti, taksomeetrit vahepeal ei nullita ja kliendil tuleb tasuda kogu sõidu eest.


N: Tõrvandisse tellimisel lülitab taksojuht taksomeetri käima Tartu linna administratiivpiiril Võru tn.. Kui klient soovib sõita Tõrvandist Ülenurme, tuleb tal tasuda alates Tartu linna administratiivpiirist Võru tn. – Tõrvandi – Ülenurme.


Teenustasu arvestamine